Vyskúšajte si novú verziu ADC

  AMBROBENE RETARD 75 mg cps plg (blis.) 1x10 ks

ŠÚKL kód:98336
ŠÚKL názov:Ambrobene retard 75 mg cps plg 10x75 mg (blis.PVC/Al)
Držiteľ:ratiopharm GmbH (DEU) | Registračné číslo: 52/0193/92-CS | zobraziť všetky humánne lieky tohto držiteľa
Dodávatelia:TEVA Pharmaceuticals Slovakia s.r.o. (SVK) | zobraziť všetky humánne lieky tohto dodávateľa
Forma:CPS PLG - Kapsula s predĺženým uvoľňovaním
Bez predpisuPo jedleUžiť vcelkuZapiťDodržiavať odstupy
 
Popis a určenie

Liek Ambrobene® retard 75 mg sa užíva pri akútnych a chronických ochoreniach dýchacích ciest spojených s ťažkým vykašliavaním, pri infekčných ochoreniach dýchacích ciest, pri akútnych a chronických zápaloch prinosových dutín.

Spôsob použitia

Liek sa obvykle užíva v dávke 1 kapsula 1x denne. Kapsuly sa užívajú po jedle, vždy v celku a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny (voda, šťava alebo čaj). Pacientovi je potrebné zaistiť dostatočný prísun tekutín.

Účinné látky
ambroxol
Všeobecné informácie vzťahujúce sa k produktu
Stav registrácie: D - Registrácia bez obmedzenia platnosti, podľa §50 zák. 362/2011 Z.z. a §49 písm. b) zák. 362/2011 Z.z.
Typ registrácie: NAR - Národná
Exspirácia: 60
Cena a doplatok

Liek nie je kategorizovaný (nemá určenú maximálnu cenu a doplatok).

Upozornenie
Informácie na tomto portáli nesmú byť chápané ako náhrada odbornej zdravotnej starostlivosti. Informácie uvedené na tomto portáli majú iba informačný charakter a nesmú byť použité na liečbu, prevenciu alebo diagnostiku bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárnikom. Prevádzkovatelia ani garanti portálu nenesú právnu zodpovednosť za prípadné chyby týkajúce sa informácií o uvedených produktoch, prípadné chybné uvedenie náhrady produktu alebo za akúkoľvek inú chybu. Používanie a šírenie informácií na tomto portáli podlieha autorským právam.