Sildenafil netpharma 100 mg tbl flm 4x100 mg

ŠÚKL kód:84976
ŠÚKL názov:Sildenafil netpharma 100 mg tbl flm 4x100 mg (blis.PVC/PE/PVDC/Al)
Držiteľ:NETPHARMA, s.r.o. (SVK) | Registračné číslo: 83/0849/09-S | zobraziť všetky humánne lieky tohto držiteľa
Výrobca:hameln rds a.s. (SVK)
Dodávatelia:NETPHARMA (SVK) | zobraziť všetky humánne lieky tohto dodávateľa
Forma:TBL FLM - Filmom obalené tablety
 
Upozornenie

Niektoré informácie sú podľa zákona dostupné len odborníkom.

Lekársky predpisNepiť alkoholPred jedlomUžiť vcelkuZapiťDodržiavať odstupyKI - ženyKI - 18 rokov
 
Popis a určenie

Sildenafil netpharma je liek určený na liečbu erektilnej dysfunkcie u mužov, ktorá sa niekedy nazýva aj impotencia. Ide o stav, keď muž nemôže dosiahnuť alebo udržať primeranú tvrdosť, erekciu pohlavného údu potrebnú na sexuálnu aktivitu. Aby bol liek účinný, je potrebná sexuálna stimulácia. Liek sa nemá užívať, ak nemáte poruchu erekcie. Liek nie je určený pre ženy.

Spôsob použitia

Liek je určený iba pre dospelých mužov.  Liek sa užíva jednorázovo v dávke 1 tableta 1x denne, vždy v čase plánovanej sexuálnej aktivity (asi 1 hodinu pred plánovaným stykom). Tableta sa užije na lačno (užitie po jedle oneskorí nástup účinku), vždy v celku a zapije sa trochou vody. V priebehu jedného dňa možno užiť maximálne 1 tabletu (maximálna odporúčaná dávka je 100 mg). Podľa účinnosti a tolerancie je možné prispôsobiť dávku (u pacientov s poruchou obličiek alebo pečene znížiť na 25 alebo 50 mg). Nepiť alkohol. 

Účinné látky
sildenafil
Indikačná skupina
83 - Vazodilatanciá
Všeobecné informácie vzťahujúce sa k produktu
Stav registrácie: P - Povolené, neregistrované
Typ registrácie: NAR - Národná
Exspirácia: 36
Cena a doplatok

Liek nie je kategorizovaný (nemá určenú maximálnu cenu a doplatok).

Upozornenie
Informácie na tomto portáli nesmú byť chápané ako náhrada odbornej zdravotnej starostlivosti. Informácie uvedené na tomto portáli majú iba informačný charakter a nesmú byť použité na liečbu, prevenciu alebo diagnostiku bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárnikom. Prevádzkovatelia ani garanti portálu nenesú právnu zodpovednosť za prípadné chyby týkajúce sa informácií o uvedených produktoch, prípadné chybné uvedenie náhrady produktu alebo za akúkoľvek inú chybu. Používanie a šírenie informácií na tomto portáli podlieha autorským právam.