Vyskúšajte si novú verziu ADC

  BARNY'S KOLOSTRUM forte cps 2x30 (60 ks) + kartička s vernostným systémom, 1x1 set

Výdaj: Nie je viazaný na lekársky predpis

Držiteľ:VOGUS, s.r.o. (SVK) | Registračné číslo: OHVBPKV/3914/2013/Ht | zobraziť všetky potraviny a výživové doplnky tohto držiteľa
Výrobca:DIRECT NutriSciences (CAN)
Dodávatelia:VOGUS, s.r.o. (SVK) | zobraziť všetky potraviny a výživové doplnky tohto dodávateľa
Forma:CPS - Kapsula
Bez predpisuMedzi jedlamiZapiťKI - 3 roky
 
Popis a určenie

Výživový doplnok, ktorý obsahuje 100 % prírodné bovinné kolostrum vysokej akosti, vitamín C a minerálnu látku zinok. Označený pečaťou kvality SynermuneTM a je štandardizovaný na 30% imunoglobulínov (IgG). Balený do špeciálnych rastlinných kapsúl K-CAPS®, ktoré sú držiteľmi bezpečnostného certifikátu GRAS.

Colostrum SynermuneTM je výnimočné najmä pre svoj pôvod z Kanady, kde sú kravy v prírode a musia sa vysporiadavať s rozmarmi počasia a inými nástrahami. Je získavané z úplne prvého dojenia hneď po pôrode, teda v prvých hodinách, kedy je obsah nutričných látok maximálny a ešte nedochádza k jeho postupnej degradácii a premene na mlieko. Preto je možné docieliť štandardizáciu na 30%-ný obsah IgG z celkovej hmotnosti kapsule. Iba pri tomto obsahu IgG sa zaručuje aj obsah ďalších dôležitých zložiek kolostra v správnom optimálnom pomere, pretože kolostrum funguje ako celok.

Vitamín C a minerálna látka zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006
Spôsob použitia

Dávkovanie: Dospelí 1 kapsula 2x za deň, pri problémoch 2 kapsuly 2x za deň (2 ráno, 2 večer). Deti od 3 rokov 1 kapsula 1x za deň, pri problémoch 1 kapsula 2x za deň (1 ráno, 1 večer).  Užiť nalačno, zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Pri problémoch s prehĺtaním je možné obsah kapsuly vysypať.

Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov. O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte s ošetrujúcim lekárom. Nevhodné pre osoby s alergiou na bielkovinu kravského mlieka. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.  Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí.

Upozornenie
Informácie na tomto portáli nesmú byť chápané ako náhrada odbornej zdravotnej starostlivosti. Informácie uvedené na tomto portáli majú iba informačný charakter a nesmú byť použité na liečbu, prevenciu alebo diagnostiku bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárnikom. Prevádzkovatelia ani garanti portálu nenesú právnu zodpovednosť za prípadné chyby týkajúce sa informácií o uvedených produktoch, prípadné chybné uvedenie náhrady produktu alebo za akúkoľvek inú chybu. Používanie a šírenie informácií na tomto portáli podlieha autorským právam.