Vyskúšajte si novú verziu ADC

  CEBION multi kvapky 1x10 ml

Výdaj: Nie je viazaný na lekársky predpis

Výrobca:Merck KGaA (DEU)
Dodávatelia:MERCK spol. s r.o. (SVK) | zobraziť všetky potraviny a výživové doplnky tohto dodávateľa
Forma:GTT - Kvapky
Bez predpisuUchovávať v chlade
 
Popis a určenie

Cebion multi je multivitamínový výživový doplnok pre dojčatá a malé deti v kvapkovej forme.

1ml (30 kvapiek) roztoku obsahuje: vitamín A 5000 IU, tiamín (vitamín B1) 2mg, riboflavín (vitamín B2) 800µg, nikotínamid 30mg, dexpantenol 10mg, pyridoxin (vitamín B6) 4mg, kyselina askorbová (vitamín C) 100mg, cholekalciferol (vitamín D) 0,025mg (zodpovedá 1000IU), tokoferolacetát (vitamín E) 4 mg.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006
Spôsob použitia

Multivitamín v kvapkovej forme vhodný pre dojčatá a malé deti.
Deťom do 3 rokov sa prípravok podáva v dávke 4 kvapky 3x denne,deti od 3-5 rokov 4-8 kvapiek 3x denne, deti staršie ako 5 rokov a dospelí 8 kvapiek 3x denne. Kvapky sa podávajú na lyžičke s trochou tekutiny (mlieko, čaj, šťava) alebo kaše.

Upozornenie: Cebion multi sa nesmie súčasne užívať s iným farmaceutickým prípravkom obsahujúcim vitamín A alebo D pre riziko predávkovania.

Uchovávať mimo dosahu detí pri teplote do 8°C. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Upozornenie
Informácie na tomto portáli nesmú byť chápané ako náhrada odbornej zdravotnej starostlivosti. Informácie uvedené na tomto portáli majú iba informačný charakter a nesmú byť použité na liečbu, prevenciu alebo diagnostiku bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárnikom. Prevádzkovatelia ani garanti portálu nenesú právnu zodpovednosť za prípadné chyby týkajúce sa informácií o uvedených produktoch, prípadné chybné uvedenie náhrady produktu alebo za akúkoľvek inú chybu. Používanie a šírenie informácií na tomto portáli podlieha autorským právam.