Vyskúšajte si novú verziu ADC

  LIPOXAL Xtreme II tbl 120+60 zadarmo (180 ks)

Výdaj: Nie je viazaný na lekársky predpis

Držiteľ:WALMARK, spol. s r.o. (SVK) | Registračné číslo: ZHHSR/9039/2014 | zobraziť všetky potraviny a výživové doplnky tohto držiteľa
Výrobca:WALMARK, a.s. (CZE)
Dodávatelia:Salutem Pharma s.r.o. (CZE) | zobraziť všetky potraviny a výživové doplnky tohto dodávateľa
Forma:TBL - Tablety
Bez predpisuS jedlomZapiťTehotenstvoDojčenieKI - 18 rokov
 
Popis a určenie

Výživový doplnok Lipoxal Xtreme II obsahuje vysoko účinné extrakty zo zeleného čaju, guarany, zázvoru a synefrín z plodov horkého pomaranča (Citrus aurantium).

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006
Spôsob použitia

Výživový doplnok sa odporúča užívať 2x denne 2 tablety, najlepšie s jedlom. Tablety je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Neodporúča sa užívať nalačno a večer pred spaním.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovať mimo dosahu malých detí, v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Informácia od dodávateľa *

Lipoxal Xtreme II obsahuje vysoko účinné extrakty zo zeleného čaju, guarany, zázvoru a synefrin z plodov horkého pomaranča (Citrus aurantium). Komplex účinných látok (zelený čaj, guarana a synefrín) efektívne stimuluje metabolizmus tukov a zvyšuje tak intenzitu spaľovania tukov na požadovanú úroveň. Zelený čaj, guarana, extrakt z olivových listov a Kórejský červený ženšen majú navyše antioxidačné vlastnosti, takže chránia bunky tela pred oxidačným stresom. Oxidačný stres môže vzniknúť (okrem iného) počas spaľovania tukov.

* Pod označením „dodávateľ“ sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa“ uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Upozornenie
Informácie na tomto portáli nesmú byť chápané ako náhrada odbornej zdravotnej starostlivosti. Informácie uvedené na tomto portáli majú iba informačný charakter a nesmú byť použité na liečbu, prevenciu alebo diagnostiku bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárnikom. Prevádzkovatelia ani garanti portálu nenesú právnu zodpovednosť za prípadné chyby týkajúce sa informácií o uvedených produktoch, prípadné chybné uvedenie náhrady produktu alebo za akúkoľvek inú chybu. Používanie a šírenie informácií na tomto portáli podlieha autorským právam.