Vyskúšajte si novú verziu ADC

  MOBIVENAL micro tbl flm 6x10 (60 ks)

Výdaj: Nie je viazaný na lekársky predpis

Držiteľ:VULM SK s.r.o. (SVK) | Registračné číslo: OHVBPKV/5598/2013/Kr | zobraziť všetky potraviny a výživové doplnky tohto držiteľa
Výrobca:VULM SK s.r.o. (SVK)
Dodávatelia:ICN Polfa Rzeszów S.A. (POL) | zobraziť všetky potraviny a výživové doplnky tohto dodávateľa
Forma:TBL FLM - Filmom obalené tablety
Bez predpisuUžiť vcelkuZapiťTehotenstvoDojčenieKI - 18 rokov
 
Popis a určenie

Hlavnými zložkami prípravku MOBIVENAL micro sú mikronizovaný diosmin s hesperidínom a aescin, získaný z plodov pagaštanu konského.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa článku 13 ods. 3 nariadenia (ES) č. 1924/2006
Spôsob použitia

Odporúčaná denná dávka je 1x denne 1 tableta. Tablety sa prehĺtajú celé, nerozhryzené. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na jednotlivé zložky prípravku.

Upozornenie
Informácie na tomto portáli nesmú byť chápané ako náhrada odbornej zdravotnej starostlivosti. Informácie uvedené na tomto portáli majú iba informačný charakter a nesmú byť použité na liečbu, prevenciu alebo diagnostiku bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárnikom. Prevádzkovatelia ani garanti portálu nenesú právnu zodpovednosť za prípadné chyby týkajúce sa informácií o uvedených produktoch, prípadné chybné uvedenie náhrady produktu alebo za akúkoľvek inú chybu. Používanie a šírenie informácií na tomto portáli podlieha autorským právam.