Vyskúšajte si novú verziu ADC

  LactoFeel vaginálny gél 7x5 ml

Výdaj: Nie je viazaný na lekársky predpis

ŠÚKL kód:P88543
ŠÚKL názov:Gél vaginálny Lactofeel
Držiteľ:Exeltis Slovakia s.r.o. (SVK)
Výrobca:Kullgren Pharma (SWE)
Dodávatelia:Exeltis Slovakia s.r.o. (SVK) | zobraziť všetky zdravotnícke potreby tohto dodávateľa
Forma:GEL VAG - Vaginálny gél
Bez predpisu
 
Popis a určenie

LactoFeel s obsahom kyseliny mliečnej a glykogénu určený na pomoc pri liečbe bakteriálnej vaginózy a na zabránenie jej opakovaniu.

Používa sa na obnovu normálneho pH pošvy, zmiernenie a odstránenie stavov súvisiacich s bakteriálnou vaginózou - odstraňuje nepríjemný zápach, obťažujúci výtok a ťažkosti.
Na udržanie prirodzeného pH pošvy a zabránenie opakovanej bakteriálnej vaginózy.

Spôsob použitia

Gél sa aplikuje tak, že sa vloží celý predĺžený krk tuby do pošvy a vytlačí sa celý obsah tuby. Najvhodnejšie je používať vaginálny gél pred spaním.

Upozornenie
Informácie na tomto portáli nesmú byť chápané ako náhrada odbornej zdravotnej starostlivosti. Informácie uvedené na tomto portáli majú iba informačný charakter a nesmú byť použité na liečbu, prevenciu alebo diagnostiku bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárnikom. Prevádzkovatelia ani garanti portálu nenesú právnu zodpovednosť za prípadné chyby týkajúce sa informácií o uvedených produktoch, prípadné chybné uvedenie náhrady produktu alebo za akúkoľvek inú chybu. Používanie a šírenie informácií na tomto portáli podlieha autorským právam.