Vyskúšajte si novú verziu ADC

  ReNu MultiPlus roztok na kontaktné šošovky (modrý) 1x360 ml

Výdaj: Nie je viazaný na lekársky predpis

ŠÚKL kód:O36631
ŠÚKL názov:Roztok sterilný Bausch & Lomb ReNu MultiPlus na kontaktné šošovky mäkké aj hydrogélové, 120/ 240/ 360ml
Držiteľ:OPTIMUM DISTRIBUTION CZ&SK s.r.o., o.z. (SVK)
Výrobca:Bausch & Lomb Incorporated (USA)
Dodávatelia:OPTIMUM DISTRIBUTION CZ&SK s.r.o., o.z. (SVK) | zobraziť všetky zdravotnícke potreby tohto dodávateľa
Forma:SOL - Roztok
Bez predpisu
 
Popis a určenie

ReNu MultiPlus - roztok na kontaktné šošovky určený na oplachovanie, dezinfekciu, uchovávanie, odstraňovanie bielkovinových usadenín, navlhčovanie a čistenie.

Spôsob použitia

Pre dezinfekciu šošovky stačí kvapnúť 3 kvapky vody na každú stranu a potierať ich po dobu cca 20 sekúnd. Potom poriadne opláchnite povrch šošovky. Pre úplnú dezinfekciu musia byť šošovky ponechané v roztoku aspoň 20 sekúnd. Roztok Renu Multiplus je doporučovaný obzvlášť pre šošovky na častú výmenu.

Upozornenie
Informácie na tomto portáli nesmú byť chápané ako náhrada odbornej zdravotnej starostlivosti. Informácie uvedené na tomto portáli majú iba informačný charakter a nesmú byť použité na liečbu, prevenciu alebo diagnostiku bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom alebo lekárnikom. Prevádzkovatelia ani garanti portálu nenesú právnu zodpovednosť za prípadné chyby týkajúce sa informácií o uvedených produktoch, prípadné chybné uvedenie náhrady produktu alebo za akúkoľvek inú chybu. Používanie a šírenie informácií na tomto portáli podlieha autorským právam.